Komputery360 Porady i częste pytania Skórzane etui na telefon - jakie wybrać

Skórzane etui na telefon - jakie wybrać

Ocena:
5,0 na 5    1 oceny

Skórzane etui na telefon

Kiedy kupujemy nowy telefon, szczególnie na początku staramy się o niego dbać. Nic w tym dziwnego, nasz wymarzony model chcemy mieć jak najdłużej. Zaniedbany znacząco straci na wartości. Jedyna ochrona dla nowego urządzenia to stosowne etui. Najlepiej wybrać skórzane, bo jest najbardziej trwałe. A propozycji jest naprawdę sporo.

 

Różne rodzaje etui

Obecnie etui do telefonu można kupić w różnej formie. Przykładem są kabury. To połączenie plastiku i skóry, co daje łącznie trwałe etui doskonale chroniące telefon. W ofercie sklepów są również klasyczne etui w postaci wysuwanych pokrowców. Ten gadżet idealnie chroni telefon, ponieważ w całości go zakrywa. Skórzane etui mają różne zamknięcia lub też ich w ogóle nie posiadają. Są oczywiście klasyczne i bardziej skomplikowanie wykonane, kolorowe oraz w jednolitych kolorach. Wybór jest bardzo duży, więc nie dziwne, że trudno jest zdecydować się na jedno etui.

 

Jakie etui będzie najlepsze?

Wybierając etui trzeba zwrócić uwagę na jego wymiary. Zbyt małe może niszczyć telefon, a już na pewno nie sprawdzi się pod względem funkcjonalności. Rozmiar należy wybrać w zgodzie z wymiarami telefonu. Czasem na opakowaniu czy w opisie dotyczącym konkretnego produktu znajduje się informacja, do jakiego modelu telefonu pasuje. W ten sposób najłatwiej jest znaleźć odpowiednie etui.

Jeżeli jest to smartfon z ekranem dotykowym, warto by chroniła go klasyczna kabura. Wówczas urządzenie zawsze będzie bezpieczne. Telefony ze zwykłą klawiaturą można przechowywać w klasycznych pokrowcach z dowolnym zamknięciem lub ewentualnie bez zamknięcia.

Obecnie na rynku dostępne są etui w różnych kolorach i wzorach. Nie brakuje też jednolitych, w eleganckich barwach, które doskonale pasują dla poważnych użytkowników. Każdy powinien wybrać wzór spełniający indywidualne oczekiwania.

Jakość również ma bardzo duże znaczenie. Skóropodobne etui przy intensywnym użytku szybko się zużyje. Dobrze wykonane z prawdziwej skóry, będzie służyło przez długie lata i zapewniało wysoką funkcjonalność. Dlatego należy zwrócić uwagę na to, co się kupuje i w jakim stanie.

 

Głównym zadaniem etui jest kompleksowa ochrona telefonu. Mimo to nikt nie chce go chronić kosztem wyglądu. Dlatego na ogół wszyscy rozglądają się za atrakcyjnym wzorem w modnej kolorystyce. Na szczęście w dzisiejszych sklepach wybór etui jest wręcz przeogromny. Dzięki temu każdy może z wielką łatwością znaleźć dla siebie idealne. Dobre, skórzane, a do tego bardzo estetyczne etui stanie się niemalże modną ozdobą telefonu. I o to w sumie poniekąd chodzi.

Ekspert IT

Warto sprawdzić

Warto przeczytać

Uchwyt ścienny do telewizora - jak dobrać

Uchwyt ścienny do telewizora - jak dobrać

Każdy telewizor jest można powiedzieć inny. Nie chodzi tu wyłącznie o parametry czy jakość obrazu, ale też o zewnętrzne wykonanie. Różne telewizory można na różne sposoby umocować do ściany. Dlatego w sklepach nie ma jednego uchwytu, a jest ich kilka...


Jaką wybrać lodówkę?

Jaką wybrać lodówkę?

Zaglądając na dział AGD w dowolnym sklepie czy to stacjonarnym, czy internetowym, można doznać wręcz szoku od nadmiaru sprzętu kuchennego. W zakresie oferowanego asortymentu znajdują się przede wszystkim lodówki. Może z jednej strony fajnie, że jest wybór,...


Odkurzacz workowy czy bezworkowy?

Odkurzacz workowy czy bezworkowy?

Ponad 90 procent Polaków odkurza co najmniej raz w tygodniu, a prawie dwie trzecie badanych wykonuje tę czynność kilka razy w tygodniu lub nawet codziennie. Badanie przeprowadzone na zlecenie firmy Samsung udowadnia, że odkurzanie jest jedną z częściej wykonywanych...


Nie zagracaj mieszkania – AGD wybieraj mądrze

Nie zagracaj mieszkania – AGD wybieraj mądrze

Polacy lubią ułatwiać sobie domowe obowiązki – potwierdzają to wyniki sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, która wzrosła o 8,5% w stosunku do ubiegłego roku. Na co zwrócić uwagę przy zakupie sprzętów pomagających nam w sprzątaniu i...
Komputery
Laptopy
Komputery PC
Tablety
Smartfony
Monitory
Konsole i Gry


Powiadom nas
o czym powinniśmy napisać

Znajdź nas