Komputery360 Marki Sennheiser

Sennheiser

Sennheiser
Ocena:
4,5 na 5
(4 oceny, 3 opinie )

Sennheiser jest znana na rynku jako niemiecka firma rodzinna założona w 1945 roku. Przedmiotem jej działalności jest produkcja mikrofonów, słuchawek, akcesoriów telefonicznych i zestawów słuchawkowych dla lotnictwa. Oferta danej firmy jest niezwykle rozbudowana. Dlatego też można w niej znaleźć produkty do zastosowań profesjonalnych i biznesowych. Asortyment marki Sennheiser jest również ukierunkowany na rynek konsumencki. Firma zatrudnia dużą liczbę pracowników. To zapewne dlatego może tworzyć coraz więcej produktów. Wśród nich są nawet aparaty słuchawkowe. Firma szczyci się dobrą pozycją na rynku, a to zapewne zawdzięcza jakości produktów, o którą zadbała już na samym początku - potwierdzają to opinie. Nie bez powodu od blisko 60 lat jest kojarzona z wysokiej jakości produktami przeznaczonymi do nagrywania, przesyłania i reprodukcji dźwięku. Sennheiser polubił cały świat, dlatego dziś może swoim klientom proponować wszystko to, co ma w swojej ofercie, a nawet dużo więcej. Nim się obejrzymy, na rynku pojawią się nowe produkty.

Słuchawki Sennheiser

Jeżeli interesuje Cię oferta na słuchawki marki Sennheiser to dobrze trafiłeś.
Znajdziesz tutaj szeroki asortyment produktów Sennheiser w szczególności słuchawki w ekstra cenach.

Zobacz wszystkie: Słuchawki Sennheiser   »

Opinie o Sennheiser


Opinie nie są objęte procedurą weryfikacji zakupu2017-07-05 17:45
Ocenił(a) na:
poleca
Profesjonalne słuchawki są przydatne na przykład w studio nagraniowym. Ja mam takie u siebie. Czasem też chodzę w nich po ulicy. Robią wrażenie.

2016-11-27 17:41
Ocenił(a) na:
poleca
Jestem pod dużym wrażeniem sprzętu tej firmy. Korzystałem u kolegi i naprawdę wow. Niestety jak dla mnie trochę zbyt drogie do domowego użytku, ale każdemu kogo stać polecam - będziecie zadowoleni.

2016-11-09 17:29
Ocenił(a) na:
poleca
Słuchawki doskonałej jakości, idealne dla profesjonalistów. Korzystam i jestem bardzo zadowolony, dźwięk czysty i mocny. Polecam.