Komputery360 AGD Odkurzacze Odkurzacz REDSTAR WD-325
Odkurzacz REDSTAR WD-325 w MediaExpert

Odkurzacz REDSTAR WD-325 w MediaExpert

Producent: REDSTAR
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Odkurzacz REDSTAR WD-325 kupisz w sklepie MediaExpert. Odkurzacz REDSTAR WD-325 Odkurzacz piorący marki REDSTAR o mocy 1200W. Odkurzacz posiada filtry wodoodporne oraz wyposażony został w bogaty zestaw końcówek. Odkurza na sucho i na mokro. Oprócz ssania ma również siłę wydmuchu, także możliwość zbierania wody. Jest bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania, a jego czyszczenie nie sprawia żadnych problemów. Jego ogromnym atutem jest możliwość odkurzania na sucho oraz na mokro, co pozwala na usuwanie wody, błota oraz innych płynnych zanieczyszczeń z podłóg i dywanów... więcej »

EAN: 5907690126346

Cena: 422,99 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.mediaexpert.pl

Odkurzacze

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
Prezentowany produkt Odkurzacz REDSTAR WD-325 kupisz w sklepie MediaExpert.
Odkurzacz REDSTAR WD-325 Odkurzacz piorący marki REDSTAR o mocy 1200W. Odkurzacz posiada filtry wodoodporne oraz wyposażony został w bogaty zestaw końcówek. Odkurza na sucho i na mokro. Oprócz ssania ma również siłę wydmuchu, także możliwość zbierania wody. Jest bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania, a jego czyszczenie nie sprawia żadnych problemów. Jego ogromnym atutem jest możliwość odkurzania na sucho oraz na mokro, co pozwala na usuwanie wody, błota oraz innych płynnych zanieczyszczeń z podłóg i dywanów. Takie możliwości sprawiają, że odkurzacz doskonale sprawdzi się nie tylko podczas sprzątania w domu, ale także w biurach, warsztatach i innych pomieszczeniach przemysłowych np. takich jak pracownia krawiecka. Jego obsługa jest przy tym bardzo prosta, a obrotowe kółka i pasek naramienny gwarantują wysoki komfort odkurzania..
Wierzymy, że oferta marki REDSTAR spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii odkurzacze oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Odkurzacz REDSTAR WD-325