Komputery360 Konsole i Gry Gry PC Gra PC PKK Rage
Gra PC PKK Rage w Saturn
Cenega

Gra PC PKK Rage w Saturn

Producent: Cenega
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Gra PC PKK Rage kupisz w sklepie Saturn. Ludzkość stara się podnieść z upadku po uderzeniu asteroidy w Ziemię. Ukryci w kriogenicznych łodziach ratunkowych, ocaleni pojawiają się na zniszczonej powierzchni po latach od katastrofy. Część ludzkości przetrwała też w walczących o przetrwanie osadach lub zdziczałych klanach bandytów, a przerażające mutanty przemierzają wymarłe miasta. Zaś tajemniczy, tyranizujący rząd jest w trakcie polowania... na ciebie.. Wierzymy, że oferta marki Cenega spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne.. więcej »

EAN: 5908305214274

Cena: 34,99 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych

Porównanie cen:

saturn
34,99 zł
Zobacz»
mediaexpert
30,99 zł
Zobacz»

Gry komputerowe na PC Cenega

Gry komputerowe na PC

Cenega

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Gra PC PKK Rage kupisz w sklepie Saturn.
Ludzkość stara się podnieść z upadku po uderzeniu asteroidy w Ziemię. Ukryci w kriogenicznych łodziach ratunkowych, ocaleni pojawiają się na zniszczonej powierzchni po latach od katastrofy. Część ludzkości przetrwała też w walczących o przetrwanie osadach lub zdziczałych klanach bandytów, a przerażające mutanty przemierzają wymarłe miasta. Zaś tajemniczy, tyranizujący rząd jest w trakcie polowania... na ciebie..
Wierzymy, że oferta marki Cenega spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii gry pc oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych. Odszukaliśmy dla Ciebie 2 oferty cenowe na Gra PC PKK Rage dostępny w sklepach Saturn i MediaExpert.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Gra PC PKK Rage