Komputery360 Konsole i Gry Gry PC Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta Przyszłości
Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta Przyszłości w Saturn
EA

Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta Przyszłości w Saturn

Producent: EA
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta Przyszłości kupisz w sklepie Saturn. SimCity: Miasta Przyszłości to rozszerzenie do strategicznej gry SimCity, wymagające do działania podstawowej wersji gry. Produkt jest dystrybuowany cyfrowo, pudełko zawiera kod do wykorzystania na platformie Origin.. Wierzymy, że oferta marki EA spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii gry pc oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych. Odszukaliśmy dla Ciebie 2 oferty cenowe na Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta.. więcej »

EAN: 5030937112304

Cena: 39,99 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych

Porównanie cen:

saturn
39,99 zł
Zobacz»
neo24
59,99 zł
Zobacz»

Gry komputerowe na PC EA

Gry komputerowe na PC

EA

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta Przyszłości kupisz w sklepie Saturn.
SimCity: Miasta Przyszłości to rozszerzenie do strategicznej gry SimCity, wymagające do działania podstawowej wersji gry. Produkt jest dystrybuowany cyfrowo, pudełko zawiera kod do wykorzystania na platformie Origin..
Wierzymy, że oferta marki EA spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii gry pc oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych. Odszukaliśmy dla Ciebie 2 oferty cenowe na Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta Przyszłości dostępny w sklepach Saturn i NEO24.PL.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Gra PC ELECTRONIC ARTS SimCity: Miasta Przyszłości