Komputery360 Peryferia PC Drukarki Tusze i tonery HP No. 350 czarny
HP No. 350 czarny w Komputronik
HP

HP No. 350 czarny w Komputronik

Producent: HP
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Dostępny kolor czarny. Prezentowany produkt HP No. 350 czarny kupisz w sklepie Komputronik. Do umiarkowanej eksploatacji najlepiej nadaje się czarny wkład atramentowy HP 350 z oryginalnym atramentem HP. Oryginalne materiały eksploatacyjne HP to dobry wybór odpowiadający potrzebom i możliwościom finansowym. Niezawodność HP w atrakcyjnej cenie. Korzystaj z życia towarzyskiego! Ułatwią to proste w obsłudze wkłady, które drukują zawsze, kiedy trzeba. Czarny wkład atramentowy HP 350 z oryginalnym atramentem HP to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się na co dzień. Warto.. więcej »

EAN: CB335EE

Cena: 78,90 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Tusze i tonery do drukarek HP

Tusze i tonery do drukarek

HP

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Dostępny kolor czarny. Prezentowany produkt HP No. 350 czarny kupisz w sklepie Komputronik.
Do umiarkowanej eksploatacji najlepiej nadaje się czarny wkład atramentowy HP 350 z oryginalnym atramentem HP. Oryginalne materiały eksploatacyjne HP to dobry wybór odpowiadający potrzebom i możliwościom finansowym. Niezawodność HP w atrakcyjnej cenie. Korzystaj z życia towarzyskiego! Ułatwią to proste w obsłudze wkłady, które drukują zawsze, kiedy trzeba. Czarny wkład atramentowy HP 350 z oryginalnym atramentem HP to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się na co dzień. Warto skorzystać z jakości i niezawodności HP. Można zaznaczać tekst markerem — ten ulepszony czarny atrament nie rozmazuje się po zastosowaniu markera i zapewnia ciemniejszy czarny tekst. Dzięki znakomitej odporności na blaknięcie można przechowywać ważne dokumenty przez dziesiątki lat..
Wierzymy, że oferta marki HP spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii tusze i tonery oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu HP No. 350 czarny