Komputery360 Peryferia PC Słuchawki Panasonic RP-HF300ME Różowe
Panasonic RP-HF300ME Różowe w Komputronik
Panasonic

Panasonic RP-HF300ME Różowe w Komputronik

Producent: Panasonic
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Panasonic RP-HF300ME Różowe kupisz w sklepie Komputronik. Słuchawki stereo Panasonic RP-HF300ME z mikrofonem, różowe Słuchaj muzyki, nie rezygnując ze stylu Te wysokiej jakości słuchawki nauszne cechuje modne wzornictwo, które pasuje do wybranego przez Ciebie stylu. 30 mm przetwornik zapewnia mocne brzmienie. Składana na 3 sposoby konstrukcja oszczędza miejsce, dzięki czemu można je łatwo przenosić i słuchać muzyki w każdym miejscu. Cztery kolory do wyboru pozwalają dopasować je do swojego stylu. Mocne brzmienie Przetwornik 30 mm Przygotuj się na mocne brzmienie,.. więcej »

EAN: RP-HF300ME-P

Cena: 99,00 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Słuchawki Panasonic

Słuchawki

Panasonic

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Panasonic RP-HF300ME Różowe kupisz w sklepie Komputronik.
Słuchawki stereo Panasonic RP-HF300ME z mikrofonem, różowe Słuchaj muzyki, nie rezygnując ze stylu Te wysokiej jakości słuchawki nauszne cechuje modne wzornictwo, które pasuje do wybranego przez Ciebie stylu. 30 mm przetwornik zapewnia mocne brzmienie. Składana na 3 sposoby konstrukcja oszczędza miejsce, dzięki czemu można je łatwo przenosić i słuchać muzyki w każdym miejscu. Cztery kolory do wyboru pozwalają dopasować je do swojego stylu. Mocne brzmienie Przetwornik 30 mm Przygotuj się na mocne brzmienie, które zapewnia obudowa nauszna z przetwornikami 30 mm. Słuchawki HF300 charakteryzujące się swobodnym designem i oferują krystaliczny dźwięk zarówno w domu, jak i w podróży. Stylowe słuchanie na zewnątrz Niezwykle charakterystyczny wygląd Proste, ale modne wzornictwo nie narzuca się i pasuje do każdego stroju. Niewielka waga także zachęca do użycia na zewnątrz. Styl, który ułatwia przenoszenie Składane na płasko i do wewnątrz Słuchawki można złożyć na dwa sposoby, by dopasować je do rozmiarów i kształtu torby..
Wierzymy, że oferta marki Panasonic spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii słuchawki oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Panasonic RP-HF300ME Różowe