Komputery360 Peryferia PC Słuchawki Panasonic RP-HF300 Czarne
Panasonic RP-HF300 Czarne w Komputronik
Panasonic

Panasonic RP-HF300 Czarne w Komputronik

Producent: Panasonic
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Panasonic RP-HF300 Czarne kupisz w sklepie Komputronik. Słuchawki stereo Panasonic RP-HF300 czarne Słuchaj muzyki, nie rezygnując ze stylu Te wysokiej jakości słuchawki nauszne cechuje modne wzornictwo, które pasuje do wybranego przez Ciebie stylu. 30 mm przetwornik zapewnia mocne brzmienie. Składana na 3 sposoby konstrukcja oszczędza miejsce, dzięki czemu można je łatwo przenosić i słuchać muzyki w każdym miejscu. Cztery kolory do wyboru pozwalają dopasować je do swojego stylu. Mocne brzmienie Przetwornik 30 mm Przygotuj się na mocne brzmienie, które zapewnia obudowa.. więcej »

EAN: RP-HF300E-K

Cena: 85,00 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Słuchawki Panasonic

Słuchawki

Panasonic

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Panasonic RP-HF300 Czarne kupisz w sklepie Komputronik.
Słuchawki stereo Panasonic RP-HF300 czarne Słuchaj muzyki, nie rezygnując ze stylu Te wysokiej jakości słuchawki nauszne cechuje modne wzornictwo, które pasuje do wybranego przez Ciebie stylu. 30 mm przetwornik zapewnia mocne brzmienie. Składana na 3 sposoby konstrukcja oszczędza miejsce, dzięki czemu można je łatwo przenosić i słuchać muzyki w każdym miejscu. Cztery kolory do wyboru pozwalają dopasować je do swojego stylu. Mocne brzmienie Przetwornik 30 mm Przygotuj się na mocne brzmienie, które zapewnia obudowa nauszna z przetwornikami 30 mm. Słuchawki HF300 charakteryzujące się swobodnym designem i oferują krystaliczny dźwięk zarówno w domu, jak i w podróży. Stylowe słuchanie na zewnątrz Niezwykle charakterystyczny wygląd Proste, ale modne wzornictwo nie narzuca się i pasuje do każdego stroju. Niewielka waga także zachęca do użycia na zewnątrz. Styl, który ułatwia przenoszenie Składane na płasko i do wewnątrz Słuchawki można złożyć na dwa sposoby, by dopasować je do rozmiarów i kształtu torby..
Wierzymy, że oferta marki Panasonic spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii słuchawki oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Panasonic RP-HF300 Czarne