Komputery360 Peryferia PC Sieci i komunikacja Monitoring FIBARO FGSD-002
FIBARO FGSD-002 w Komputronik

FIBARO FGSD-002 w Komputronik

Producent: Fibaro
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Dostępny kolor wielokolorowy. Prezentowany produkt FIBARO FGSD-002 kupisz w sklepie Komputronik. Piękny minimalistyczny design Niemal każdy dostępny na rynku czujnik dymu to konstrukcja, której celem jest reagowanie na zaistniałe zagrożenie. Mało który producent zwraca uwagę na jego wygląd. Owszem, sensor dymu w pierwszej kolejności powinien dbać o bezpieczeństwo. Jednak jak większość różnych czujników, tak również sensor dymu to urządzenie, które montowane jest w dobrze widocznych miejscach – najczęściej na suficie. Dlatego nasi inżynierowie za cel postawili sobie bezkompromisowe.. więcej »

EAN: FGSD-002

Cena: 269,00 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Monitoring IP Fibaro

Monitoring IP

Opis i dane

Opinie

FIBARO FGRGBWM-441
 
279,90 zł
FIBARO FGHCL
 
1 169,00 zł
FIBARO FGWPE-102
 
269,00 zł
pokaż więcej
Dostępny kolor wielokolorowy. Prezentowany produkt FIBARO FGSD-002 kupisz w sklepie Komputronik.
Piękny minimalistyczny design Niemal każdy dostępny na rynku czujnik dymu to konstrukcja, której celem jest reagowanie na zaistniałe zagrożenie. Mało który producent zwraca uwagę na jego wygląd. Owszem, sensor dymu w pierwszej kolejności powinien dbać o bezpieczeństwo. Jednak jak większość różnych czujników, tak również sensor dymu to urządzenie, które montowane jest w dobrze widocznych miejscach – najczęściej na suficie. Dlatego nasi inżynierowie za cel postawili sobie bezkompromisowe bezpieczeństwo, funkcjonalność ale także estetykę samego czujnika, za którą ceni nas wielu naszych Klientów. FIBARO Smoke Sensor to perfekcyjny czujnik, który będzie wyznaczał trendy dla produktów konkurencji. To urządzenie, które łączy w sobie piękno i nowoczesną technologię w trosce o Twój dom i najbliższych. Minimalistyczna obudowa Delikatna linia, polerowana powierzchnia i niewielkie rozmiary sprawiają, że to najpiękniejszy czujnik dymu jaki kiedykolwiek powstał! Alarm świetlny RGB oraz dźwiękowa syrena FIBARO Smoke Sensor powiadomi Cię o wykrytym niebezpieczeństwie wielokolorowym oświetleniem LED RGB oraz wbudowaną dźwiękową syreną..
Wierzymy, że oferta marki Fibaro spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii monitoring oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu FIBARO FGSD-002