Komputery360 RTV Akcesoria RTV Uchwyty Techly Uchwyt ścienny do LCD 65"
Techly Uchwyt ścienny do LCD 65

Techly Uchwyt ścienny do LCD 65" w Komputronik

Producent: Techly
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Techly Uchwyt ścienny do LCD 65" kupisz w sklepie Komputronik. Bezpieczne mocowanie płaskiego panelu telewizyjnego LCD, LED lub Plazma; Wytrzymała stalowa konstrukcja; Uchwyt typu slim, tylko 22mm odstępu od ściany!; Idealny do zastosowania w warunkach domowych, do biura oraz instalacji komercyjnych; Mocowanie w standardzie VESA - do monitorów o wielkości od 40" do 65" i wadze do 60 kg; ICA-PLB 132L. Wierzymy, że oferta marki Techly spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii uchwyty oraz przygotowane przez.. więcej »

EAN: 301320

Cena: 71,90 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Uchwyty i wieszaki do telewizorów Techly

Uchwyty i wieszaki do telewizorów

Techly

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Techly Uchwyt ścienny do LCD 65" kupisz w sklepie Komputronik.
Bezpieczne mocowanie płaskiego panelu telewizyjnego LCD, LED lub Plazma; Wytrzymała stalowa konstrukcja; Uchwyt typu slim, tylko 22mm odstępu od ściany!; Idealny do zastosowania w warunkach domowych, do biura oraz instalacji komercyjnych; Mocowanie w standardzie VESA - do monitorów o wielkości od 40" do 65" i wadze do 60 kg; ICA-PLB 132L.
Wierzymy, że oferta marki Techly spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii uchwyty oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Techly Uchwyt ścienny do LCD 65"