Komputery360 RTV Akcesoria RTV Uchwyty Techly Uchwyt ścienny do LCD 60"
Techly Uchwyt ścienny do LCD 60

Techly Uchwyt ścienny do LCD 60" w Komputronik

Producent: Techly
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Techly Uchwyt ścienny do LCD 60" kupisz w sklepie Komputronik. Bezpieczne mocowanie płaskiego panelu telewizyjnego LCD, LED lub Plazma; Wytrzymała stalowa konstrukcja; Możliwość pochylenia monitora do 12°; Idealny do zastosowania w warunkach domowych, do biura oraz instalacji komercyjnych; Mocowanie w standardzie VESA - do monitorów o wielkości od 32" do 60" i wadze do 80 kg; Odległość od ściany: 38 mm ICA-PLB 118B. Wierzymy, że oferta marki Techly spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii uchwyty.. więcej »

EAN: 301290

Cena: 149,90 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Uchwyty i wieszaki do telewizorów Techly

Uchwyty i wieszaki do telewizorów

Techly

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Techly Uchwyt ścienny do LCD 60" kupisz w sklepie Komputronik.
Bezpieczne mocowanie płaskiego panelu telewizyjnego LCD, LED lub Plazma; Wytrzymała stalowa konstrukcja; Możliwość pochylenia monitora do 12°; Idealny do zastosowania w warunkach domowych, do biura oraz instalacji komercyjnych; Mocowanie w standardzie VESA - do monitorów o wielkości od 32" do 60" i wadze do 80 kg; Odległość od ściany: 38 mm ICA-PLB 118B.
Wierzymy, że oferta marki Techly spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii uchwyty oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Techly Uchwyt ścienny do LCD 60"