Komputery360 Peryferia PC Klawiatury Modecom MC-5007 + MC-M4 szaro-czarna
Modecom MC-5007 + MC-M4 szaro-czarna w Komputronik
Modecom

Modecom MC-5007 + MC-M4 szaro-czarna w Komputronik

Producent: Modecom
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Modecom MC-5007 + MC-M4 szaro-czarna kupisz w sklepie Komputronik. Modecom zestaw klawiatura MC-5007 + mysz MC -M4 Pakiet Klawiatura MC-5007 i Mysz przewodowa MC-M4 w kolorze szaro-czarnym. Klawiatura multimedialna MODECOM MC-5007 to wyjątkowa propozycja na rynku akcesoriów komputerowych. Jest to klawiatura o kompaktowych rozmiarach, zachowująca jednocześnie w pełni standardowy układ klawiszy. Jest to istotne dla osób, które nie chcą „uczyć” się pisania na urządzeniu wyposażonym w zmieniony układ klawiszy a jednocześnie zależy im na kompaktowym.. więcej »

EAN: PAKIET-MC5007-MCM4710

Cena: 41,90 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Klawiatury komputerowe Modecom

Klawiatury komputerowe

Modecom

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Modecom MC-5007 + MC-M4 szaro-czarna kupisz w sklepie Komputronik.
Modecom zestaw klawiatura MC-5007 + mysz MC -M4 Pakiet Klawiatura MC-5007 i Mysz przewodowa MC-M4 w kolorze szaro-czarnym. Klawiatura multimedialna MODECOM MC-5007 to wyjątkowa propozycja na rynku akcesoriów komputerowych. Jest to klawiatura o kompaktowych rozmiarach, zachowująca jednocześnie w pełni standardowy układ klawiszy. Jest to istotne dla osób, które nie chcą „uczyć” się pisania na urządzeniu wyposażonym w zmieniony układ klawiszy a jednocześnie zależy im na kompaktowym i atrakcyjnym projekcie urządzenia. Klawiatura ponadto daje szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji multimedialnych oraz systemowych. MODECOM MC-5007 charakteryzuje się również wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu stanowić będzie interesujący element środowiska pracy. Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w przycisk Fn dający dostęp do szeregu funkcji dodatkowych takich jak obsługa multimediów oraz najczęściej używane funkcje systemowe. MODECOM MC-M4 to wysokiej jakości przewodowa mysz optyczna oferująca znakomitą ergonomię pracy z komputerem..
Wierzymy, że oferta marki Modecom spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii klawiatury oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Modecom MC-5007 + MC-M4 szaro-czarna