Komputery360 Foto i Kamery Kompakty Fuji Instax mini film 2 pac
Fuji Instax mini film 2 pac w Komputronik

Fuji Instax mini film 2 pac w Komputronik

Producent: Fujifilm
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Fuji Instax mini film 2 pac kupisz w sklepie Komputronik. Barwny materiał natychmiastowy do aparatów Fuji Instax o wymiarach 54x86mm. Charakteryzuje się dużym kontrastem oraz krótkim czasem wywoływania. Wielkość obszaru na którym znajduje się obraz to 46x62mm. Ładunek przeznaczony jest do aparatów Fuji : Instax mini 7s, Instax mini 25s, instax mini 50s. W opakowaniu znajduje się 20 szt papieru.. Wierzymy, że oferta marki Fujifilm spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii kompakty oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

EAN: 16386016

Cena: 64,90 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych
Dostępny w: www.komputronik.pl

Aparaty cyfrowe - kompakty Fujifilm

Aparaty cyfrowe - kompakty

Fujifilm

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
pokaż więcej
Prezentowany produkt Fuji Instax mini film 2 pac kupisz w sklepie Komputronik.
Barwny materiał natychmiastowy do aparatów Fuji Instax o wymiarach 54x86mm. Charakteryzuje się dużym kontrastem oraz krótkim czasem wywoływania. Wielkość obszaru na którym znajduje się obraz to 46x62mm. Ładunek przeznaczony jest do aparatów Fuji : Instax mini 7s, Instax mini 25s, instax mini 50s. W opakowaniu znajduje się 20 szt papieru..
Wierzymy, że oferta marki Fujifilm spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii kompakty oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Fuji Instax mini film 2 pac