Komputery360 Peryferia PC Klawiatury Genesis RX55
Genesis RX55 w Komputronik
Natec

Genesis RX55 w Komputronik

Producent: Natec
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Genesis RX55 kupisz w sklepie Komputronik. PROFESJONALNY SPRZĘT RX55 to profesjonalna klawiatura dla graczy, stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To coś więcej niż klawiatura – to sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu zwyciężysz w niejednej pasjonującej rozgrywce. PODŚWIETLANE KLAWISZE Podświetlenia w 4 trybach zapewnią, że granie będzie tak samo komfortowe i precyzyjne niezależnie od pory dnia. To także szansa na dostosowanie sprzętu do własnego stylu. KLAWISZ WINDOWS ZA KRATAMI Nigdy więcej przypadkowego wychodzenia do pulpitu przez przypadkowe.. więcej »

EAN: NKG-0378

Cena: 74,90 zł
Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych

Porównanie cen:

komputronik-pl
74,90 zł
Zobacz»
alsen
88,87 zł
Zobacz»

Klawiatury komputerowe Natec

Klawiatury komputerowe

Natec

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
pokaż więcej
Natec Rhino czarna
 
23,90 zł
Genesis G55
 
34,90 zł
Genesis G77
 
29,90 zł
Genesis P10 (PC)
 
11,90 zł
Natec Rhino czarna
 
45,90 zł
Genesis H11
 
49,90 zł
Natec Rhino czarna
 
76,90 zł
Genesis P33 do PC
 
34,90 zł
Natec Rhino czarna
 
78,90 zł
Genesis H44
 
69,90 zł
pokaż więcej
Prezentowany produkt Genesis RX55 kupisz w sklepie Komputronik.
PROFESJONALNY SPRZĘT RX55 to profesjonalna klawiatura dla graczy, stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To coś więcej niż klawiatura – to sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu zwyciężysz w niejednej pasjonującej rozgrywce. PODŚWIETLANE KLAWISZE Podświetlenia w 4 trybach zapewnią, że granie będzie tak samo komfortowe i precyzyjne niezależnie od pory dnia. To także szansa na dostosowanie sprzętu do własnego stylu. KLAWISZ WINDOWS ZA KRATAMI Nigdy więcej przypadkowego wychodzenia do pulpitu przez przypadkowe wciśnięcie klawisza Windows. Dzięki możliwej blokadzie tej opcji z pewnością unikniesz frustracji, a nawet porażek. Podkreśla to gamingowy charakter klawiatury. WBUDOWANA PAMIĘĆ Dzięki wbudowanej w klawiaturę pamięci możliwe jest zapisanie w niej do 3 profili gracza. Dzięki temu nie będzie trzeba za każdym razem konfigurować jej na nowo! Co więcej, pamięć pozwala na zachowanie ustawień nawet wtedy, kiedy chcesz użyć klawiatury z innym komputerem..
Wierzymy, że oferta marki Natec spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii klawiatury oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych. Odszukaliśmy dla Ciebie 2 oferty cenowe na Genesis RX55 dostępny w sklepach Komputronik i Alsen.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Genesis RX55