Komputery360 Części PC Chłodzenie Akcesoria Cooler Master HTK 002
Cooler Master HTK 002 w Komputronik
Cooler Master

Cooler Master HTK 002 w Komputronik

Producent: Cooler Master
Ocena:
5,0 na 5  (1 oceny, 1 opinie )

Prezentowany produkt Cooler Master HTK 002 kupisz w sklepie Komputronik. Wydajna pasta termoprzewodząca posiadająca w swoim składzie mieszaninę tlenków metali. Przeznaczona jest do wypełniania połączeń procesor - radiator w celu polepszenia odprowadzania ciepła. Dzięki temu że nie przewodzi prądu elektrycznego doskonale nadaje się do zastosowań na pamięci, elementy zasilania płyty głównej, procesory graficzne GPU, itp.. Wierzymy, że oferta marki Cooler Master spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii akcesoria oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

EAN: HTK-002-U1-GP

Cena: 10,90 zł
Produkt niedostępny

Przejdź do sklepu
Dodaj do ulubionych

Cooler Master

Opis i dane

Opinie

pokaż więcej
Prezentowany produkt Cooler Master HTK 002 kupisz w sklepie Komputronik.
Wydajna pasta termoprzewodząca posiadająca w swoim składzie mieszaninę tlenków metali. Przeznaczona jest do wypełniania połączeń procesor - radiator w celu polepszenia odprowadzania ciepła. Dzięki temu że nie przewodzi prądu elektrycznego doskonale nadaje się do zastosowań na pamięci, elementy zasilania płyty głównej, procesory graficzne GPU, itp..
Wierzymy, że oferta marki Cooler Master spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do zakupu sprawdź inne produkty z kategorii akcesoria oraz przygotowane przez nas zestawienia z najpopularniejszych sklepów internetowych.

2015-02-21 15:00
Ocenił(a) na:
poleca
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia własnej opinii na temat produktu Cooler Master HTK 002